ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η     Δ Η Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α                                   Κάλυμνος, 29 /06 /2016

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ

& ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΑΙΓΑΙΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

Ανάσταση, 85200 ΚΑΛΥΜΝΟΣ

ΤΗΛ:     22430 22625

FAX:     22430 28896

E-mail: mail@2lyk-kalymn.dod.sch.gr

Θέμα: « ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ ΤΩΝ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Το 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ προκηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές προκειμένου να επιλεγεί ανάδοχος για την αγορά χρωμάτων και υλικών, για την πραγματοποίηση εργασιών ελαιοχρωματισμού των κουφωμάτων του σχολείου και συντήρησης των ξύλινων δαπέδων τεσσάρων αιθουσών του .

Τα υλικά που απαιτούνται είναι:

1. Λαδομπογιά πράσινη:10 κουτιά των 2,5 λίτρων
  2. Μίνιο:3 κουτιά των 2,5 λίτρων
  3. Βελατούρα:3 κουτιά των 2,5 λίτρων
  4. Συντηρητικό:5 κουτιά των 2,5 λίτρων
  5. Στόκος ακρυλικός: 8 κουτιά
  6. Γιαλόχαρτο τριβείου:20
  7. Γιαλόχαρτο:5 μέτρα
  8. Διαλυτικό:5 κουτιά των 2,5 λιτρών
  9. Σιλικόνη: 10 σωληνάρια

Τελική ημερομηνία κατάθεσης των προσφορών ορίζεται η 7η Ιουλίου, ημέρα Πέμπτηκαι ώρα 11:30 πμ. Οι προσφορές θα κατατεθούν στο 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ μέσα σε σφραγισμένο φάκελο, έξω από τον οποίο θα αναγράφονται ευκρινώς με κεφαλαία γράμματα τα πλήρη στοιχεία του αποστολέα. Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει αναλυτικά τα υλικά με το αντίστοιχο κόστος συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ .

Ο διαγωνισμός θα διενεργηθεί την ίδια ημέρα και ώρα 12 το μεσημέρι, στο 2ο ΓΕΛ Καλύμνου από το τετραμελές Συμβούλιο Σχολικής Κοινότητας .

Στην επιλογή του αναδόχου θα ληφθεί υπόψη εκτός από την τιμή και η ποιότητα των υλικών.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ                                                  ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Φλωριανού Ελένη

Κανάκη Μαρία