2η επαναπροκήρυξη για την ημερήσια εκδρομή στην Κω

Το 2ο Γενικό Λύκειο Καλύμνου επαναπροκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα ταξιδιωτικά γραφεία για οργάνωση ημερήσιας εκδρομής – μετακίνησης μαθητών στην Κω. Πληροφορίες στο συνημμένο αρχείο.

Download this file (ekdromi_Kos_19.doc)ekdromi_Kos_19.doc[ ]40 kB

Eπαναπροκήρυξη ενδιαφέροντος για σχολική εκδρομή

Download this file (εκδρομη κως_19_1.doc)εκδρομη κως_19_1.doc[ ]43 kB

Σχολική εκδρομή Πάνορμος

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η     Δ Η Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α                       Κάλυμνος, 23/01/2019

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ,ΕΡΕΥΝΑΣ

& ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ                                                   Αρ. Πρωτ.: 14

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΑΙΓΑΙΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ            Προς: Πρακτορεία ταξιδίων

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Ανάσταση, 85200 Κάλυμνος

Πληροφορίες: Μαραγκού Αγγελική

ΤΗΛ:    22430 22625

FAX:    22430 28896

E-mail:mail@2lyk-kalymn.dod.sch.gr

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διοργάνωση σχολικής εκδρομής του 2ου Γενικού Λυκείου Καλύμνου στις Ελιές Καλύμνου».

Για την υποβολή των προσφορών θα πρέπει να ληφθούν υπόψη τα παρακάτω στοιχεία –προϋποθέσεις.

Διαβάστε περισσότερα: Σχολική εκδρομή Πάνορμος

Προκήρυξη ενδιαφέροντος για ημερήσια σχολική εκδρομή

Το 2ο Γενικό Λύκειο Καλύμνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα ταξιδιωτικά γραφεία για οργάνωση ημερήσιας εκδρομής – μετακίνησης μαθητών στην Κω. Για περισσότερες πληροφορίες στο συνημμένο έγγραφο.

Download this file (εκδρομη κως_19.doc)εκδρομη κως_19.doc[ ]43 kB

Προκήρυξη σχολικής εκδρομής στον Πάνορμο

Το 2ο Γενικό Λύκειο Καλύμνου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα ταξιδιωτικά γραφεία για οργάνωση εκδρομής – μετακίνησης μαθητών στον Πάνορμο Καλύμνου ,στα πλαίσια σχολικού περίπατου. Πληροφορίες στο συνημμένο έγγραφο.

197815