ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ

Ε Λ Λ Η Ν Ι Κ Η     Δ Η Μ Ο Κ Ρ Α Τ Ι Α                                   Κάλυμνος, 07 /06 /2016

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΕΡΕΥΝΑΣ

& ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ Δ/ΝΣΗ Π/ΘΜΙΑΣ & Δ/ΘΜΙΑΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν. ΑΙΓΑΙΟΥ

Δ/ΝΣΗ Δ/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ

Ανάσταση, 85200 ΚΑΛΥΜΝΟΣ

ΤΗΛ:     22430 22625

FAX:     22430 28896

E-mail: mail@2lyk-kalymn.dod.sch.gr

Θέμα: « ΠΡΟΧΕΙΡΟΣ ΜΕΙΟΔΟΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΞΥΛΙΝΩΝ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΞΥΛΙΝΩΝ ΔΑΠΕΔΩΝ ΤΟΥ 2ου ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ »

Το 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ προκηρύσσει πρόχειρο μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές προκειμένου να επιλεγεί ανάδοχος για την πραγματοποίηση εργασιών ελαιοχρωματισμού των κουφωμάτων του σχολείου και συντήρησης των ξύλινων δαπέδων τεσσάρων αιθουσών του .

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται τον χώρο του σχολείου όλες τις εργάσιμες ημέρες από τις 8:00 το πρωϊ μέχρι τις 13:30 το μεσημέρι, προκειμένου να εκτιμήσουν το κόστος των εργασιών.

Οι ενδιαφερόμενοι υποχρεούνται να κοστολογήσουν μόνο το κόστος της εργασίας ( τα υλικά των εργασιών θα αγοραστούν από το σχολείο καθ` υπόδειξή τους).

Τελική ημερομηνία κατάθεσης των προσφορών ορίζεται η 14η Ιουνίου, ημέρα Τρίτη και ώρα 13:00 μ.μ. Οι προσφορές θα κατατεθούν στο 2ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ μέσα σε σφραγισμένο φάκελο, έξω από τον οποίο θα αναγράφονται ευκρινώς με κεφαλαία γράμματα τα πλήρη στοιχεία του αποστολέα. Η προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει αναλυτικά τις εργασίες που θα πραγματοποιηθούν με το αντίστοιχο κόστος ,συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ , τον εκτιμούμενο χρόνο παράδοσης του έργου καθώς και έναν κατάλογο των απαραίτητων υλικών που θα χρειαστούν για την υλοποίηση του έργου, τα οποία υλικά θα προμηθευτεί το σχολείο και δεν θα συμπεριλαμβάνονται στην τιμή της προσφοράς .

Ο διαγωνισμός θα διενεργηθεί την ίδια ημέρα και ώρα 13.15μ.μ, στο 2ο ΓΕΛ Καλύμνου από το τετραμελές Συμβούλιο Σχολικής Κοινότητας.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν το ποσό της προσφοράς ξεπερνά το επιτρεπόμενο από την σχολική επιτροπή ποσό, ο διαγωνισμός πρέπει να επαναπροκηρυχθεί από την σχολική επιτροπή.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ                                           ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ